Location : Home > D > DSC1001DC2-004.9152
DSC1001DC2-004.9152
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DC2-004.9152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DC2-004.9152 OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD 57239 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DC2-004.9152 OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD 61965 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DC2-004.9152 OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD 88250 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386915104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws