Location : Home > D > DSC1001CL5-100.0000T
DSC1001CL5-100.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL5-100.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL5-100.0000T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 62425 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CL5-100.0000T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57699 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-1508-20 Aries Electronics 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-1508-20 Aries Electronics 279110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-1508-20 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
14-4823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-4823-90C Aries Electronics 157090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-4823-90C Aries Electronics 278250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-4823-90C IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1703280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1703280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 8POS 7.62MM TPC Global Service Co.Ltd.
1703280000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1703280000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37147-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37147-14-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37147-14-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
430205-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38541-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38541-15-0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38541-15-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-102617-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-102617-3 Electronics 26919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-102617-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-1634688-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold