Location : Home > D > DSC1001CL5-060.0000
DSC1001CL5-060.0000
36-6513-10T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6513-10T Aries Electronics 157070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-6513-10T Aries Electronics 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-162-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold