Location : Home > D > DSC1001CL5-030.0000T
DSC1001CL5-030.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL5-030.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL5-030.0000T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 61725 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CL5-030.0000T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 56999 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL5-030.0000T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 87850 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
796699-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796699-6 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796699-6 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796699-6 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
796699-6 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546110-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546110-3 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546110-3 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546110-3 TE Connectivity AMP Connectors 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com