Location : Home > D > DSC1001CL5-024.0000T
DSC1001CL5-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL5-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 62205 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57479 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88810 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386300407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws