Location : Home > D > DSC1001CL2-027.0000
DSC1001CL2-027.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL2-027.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57649 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 42225 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-144-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-144-41-002101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-144-41-002101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com