Location : Home > D > DSC1001CL2-022.5972
DSC1001CL2-022.5972
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL2-022.5972 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL2-022.5972 OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD 57459 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL2-022.5972 OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD 62185 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CL2-022.5972 OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD 88110 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-93-162-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold