Location : Home > D > DSC1001CL2-012.0000
DSC1001CL2-012.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL2-012.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL2-012.0000 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87390 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4104C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1W DO216
MMBZ4617-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 350MW SOT23-3
MMBZ4617-G3-08 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4617-G3-08 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1608690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Blue 12-26 AWG
1608690000 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1608690000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC LEVER 400V 18A WM BLU EKT Electronics Co., Ltd
1608690000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC LEVER 400V 18A WM BLU SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546111-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1546111-5 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546111-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546111-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS STR .200 EKT Electronics Co., Ltd
1546111-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS STR .200 Global Thunder Electronics Co.,Ltd