Location : Home > D > DSC1001CL2-004.0000T
DSC1001CL2-004.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL2-004.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL2-004.0000T OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD 88730 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CL2-004.0000T OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD 57079 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL2-004.0000T OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD 41655 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CL2-004.0000T OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD 88730 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38541-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38541-08-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38541-08-0 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-008-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-008-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147060 2016+ CONN SCKT 8POS .100 SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
801-43-008-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287930 2016+ CONN SCKT 8POS .100 SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325040-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325040-14-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
36-3554-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD
36-3554-11 Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD Unitronix Electronics Limited
36-3554-11 Aries Electronics 289070 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641020000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641020000 Weidmuller 157370 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited