Location : Home > D > DSC1001CL1-033.3333T
DSC1001CL1-033.3333T
803-87-094-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
416-83-226-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-226-41-007101 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-226-41-007101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-226-41-007101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1555060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555060000 Electronics 25359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1555060000 Electronics 25359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1555060000 WEIDMULLER 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
PPTC351KFXC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
70AAJ-4-F0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Compression Contact, Female Connector Surface Mount
70AAJ-4-F0 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70AAJ-4-F0 ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?70AA/F New & Original Parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
70AAJ-4-F0 ?BOURNS Original 120,000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
70AAJ-4-F0 STOCK 46920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
431003-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431003-20-0 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325200-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1035770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035770000 Weidmuller 157010 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1035770000 Weidmuller 298270 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com