Location : Home > D > DSC1001CL1-016.0000
DSC1001CL1-016.0000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMM-115-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-83-029-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-029-30-001101 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-30-001101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-30-001101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-41-050-21-300000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold