Location : Home > D > DSC1001CI5-040.0000
DSC1001CI5-040.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI5-040.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI5-040.0000 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 57229 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI5-040.0000 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 41805 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-090-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold