Location : Home > D > DSC1001CI5-026.0000
DSC1001CI5-026.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI5-026.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 42105 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139880 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57529 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
963129-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963129-2000-AR-PT 3M 147020 2016+ CONN SOCKET SGL 29POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963129-2000-AR-PT 3M 287690 2016+ CONN SOCKET SGL 29POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963129-2000-AR-PT IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-068-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0873814864 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1708540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1708540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.08 3POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1708540000 Weidmuller 147760 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1708540000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com