Location : Home > D > DSC1001CI2-050.0000
DSC1001CI2-050.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-050.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-050.0000 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 57839 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-050.0000 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 42415 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325121-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325121-04-0 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386912102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws