Location : Home > D > DSC1001CI2-040.0000
DSC1001CI2-040.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-040.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-040.0000 OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD 41855 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI2-040.0000 OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD 139630 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI2-040.0000 OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD 57279 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-040.0000 OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD 98930 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25011ATR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25011ATR CTS-Frequency Controls 139560 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25011ATR CTS-Frequency Controls 139560 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25011ATR CTS-Frequency Controls 31785 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25011ATR CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VM09550200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM09550200J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM09550200J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM09550200J0G NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0557570520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
94863 37415 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
94863 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
94863 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94863 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2321-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.250" (6.35mm) Tin-Lead
2321-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2321-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298050 2016+ TERM TURRET PIN L=6.35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com