Location : Home > D > DSC1001CI2-028.6363T
DSC1001CI2-028.6363T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-028.6363T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-028.6363T OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD 88270 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CI2-028.6363T OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD 57059 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-028.6363T OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD 41635 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2318-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.190" (4.83mm) Tin-Lead
2318-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2318-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298410 2016+ TERM TURRET PIN L=4.83MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com