Location : Home > D > DSC1001CI2-027.0000
DSC1001CI2-027.0000
325013-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-13-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24-6572-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS
24-6572-16 Aries Electronics 147280 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Unitronix Electronics Limited
24-6572-16 Aries Electronics 288370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC031LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC031LFBN IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPPC031LFBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PPPC031LFBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN HEADER FEMALE 3POS .1 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
530777-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
317-83-132-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-132-41-005101 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-132-41-005101 Preci-Dip 157790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
NPPC202LJBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPC202LJBN-RC IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC202LJBN-RC NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC202LJBN-RC Sullins Connector Solutions 157170 2016+ CONN HEADER .100 40POS Unitronix Electronics Limited
CBP-12 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1586542-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Header Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
1586542-1 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ CONN SOCKET 4POS MATE-N-LOK STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586542-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
647401-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647401-2 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
647401-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
825440-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold