Location : Home > D > DSC1001CI2-025.0000
DSC1001CI2-025.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-025.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139480 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001CI2-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41705 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1643850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 3.50MM 6POS TPC Global Service Co.Ltd.
1643850000 Weidmuller 147720 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 135DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643850000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 135DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
818-22-008-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Through Hole
T38228-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38228-16-0 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38228-16-0 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770743-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin-Lead
770743-1 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ CONN HDR 10POS STR DUAL .163 TIN Unitronix Electronics Limited
770743-1 TE Connectivity AMP Connectors 288390 2016+ CONN HDR 10POS STR DUAL .163 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com