Location : Home > D > DSC1001CI2-018.0000
DSC1001CI2-018.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-018.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-018.0000 OSC MEMS 18.000MHZ CMOS SMD 57099 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-018.0000 OSC MEMS 18.000MHZ CMOS SMD 41675 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI2-018.0000 OSC MEMS 18.000MHZ CMOS SMD 97890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
03-7360-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS TIN
03-7360-10 Aries Electronics 157790 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
03-7360-10 Aries Electronics 278790 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430403-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430403-11-0 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
960127-6303-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
960127-6303-AR 3M 147550 2016+ CONN SOCKET SGL VERT 27POS GOLD Unitronix Electronics Limited
960127-6303-AR 3M 287850 2016+ CONN SOCKET SGL VERT 27POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960127-6303-AR IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-020-20-001101 PCD 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
803-83-020-20-001101 PCD 25545 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
803-83-020-20-001101 PCD 25545 15+ InMeiLe Technology
803-83-020-20-001101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-226-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-226-41-001101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-226-41-001101 Preci-Dip 157640 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-226-41-001101 Preci-Dip 297890 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-93-106-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-106-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157160 2016+ CONN SOCKET 6POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-106-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 299090 2016+ CONN SOCKET 6POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com