Location : Home > D > DSC1001CI2-016.0000
DSC1001CI2-016.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-016.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-016.0000 OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 41775 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI2-016.0000 OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 139550 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI2-016.0000 OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 57199 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-016.0000 OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 97930 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1020700000 40046 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1020700000 Electronics 27701 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1904121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole