Location : Home > D > DSC1001CI2-014.3181
DSC1001CI2-014.3181
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-014.3181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-014.3181 OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD 42105 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI2-014.3181 OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD 139880 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI2-014.3181 OSC MEMS 14.3181MHZ CMOS SMD 57529 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387890251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws