Location : Home > D > DSC1001CI2-012.5000T
DSC1001CI2-012.5000T
323-87-147-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-147-41-001101 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-147-41-001101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-147-41-001101 Preci-Dip 287650 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433113-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433113-10-0 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-174-17-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 174POS GOLD
510-83-174-17-061101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN SOCKET PGA 174POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-174-17-061101 Preci-Dip 277870 2016+ CONN SOCKET PGA 174POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-027-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-027-10-273101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-027-10-273101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5438168 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5438168 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5438168 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325108-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0351550300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)