Location : Home > D > DSC1001CI2-008.0000
DSC1001CI2-008.0000
116-93-328-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
116-93-328-41-003000 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-328-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-328-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-328-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1699430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1699430000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 26POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1699430000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1699430000 Weidmuller 298590 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1623570000 Weidmuller 147140 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1623570000 Weidmuller 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-147326-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold