Location : Home > D > DSC1001CI2-003.5795T
DSC1001CI2-003.5795T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI2-003.5795T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI2-003.5795T OSC MEMS 3.5795MHZ CMOS SMD 87610 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CI2-003.5795T OSC MEMS 3.5795MHZ CMOS SMD 57299 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI2-003.5795T OSC MEMS 3.5795MHZ CMOS SMD 41875 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546212-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1546212-2 IC 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546212-2 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546212-2 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com