Location : Home > D > DSC1001CI1-024.0000
DSC1001CI1-024.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI1-024.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57599 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 42175 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796988-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate