Location : Home > D > DSC1001CE2-050.0000
DSC1001CE2-050.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE2-050.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE2-050.0000 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 57479 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE2-050.0000 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 42055 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-232-17-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 232POS GOLD
510-87-232-17-061101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-232-17-061101 Preci-Dip 157150 2016+ CONN SOCKET PGA 232POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-232-17-061101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN SOCKET PGA 232POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-532786-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold