Location : Home > D > DSC1001CE1-024.5760T
DSC1001CE1-024.5760T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE1-024.5760T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 87890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CE1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57049 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 41625 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290684 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate