Location : Home > D > DSC1001CE1-024.5760
DSC1001CE1-024.5760
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE1-024.5760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE1-024.5760 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57739 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE1-024.5760 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 42315 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
546-87-085-11-002135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 85POS GOLD
546-87-085-11-002135 Preci-Dip 157210 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-085-11-002135 Preci-Dip 277850 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-039-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
801-87-049-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold