Location : Home > D > DSC1001CC1-047.3333T
DSC1001CC1-047.3333T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CC1-047.3333T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CC1-047.3333T OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 87910 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CC1-047.3333T OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 56939 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CC1-047.3333T OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 41515 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CC1-047.3333T OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 87910 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387217318 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
50-9518-10M Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9518-10M Aries Electronics 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10M Aries Electronics 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9518-10M IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1688500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688500000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 9POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1688500000 Weidmuller 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
814-22-034-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-034-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-034-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-034-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0987861011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)