Location : Home > D > DSC1001CC1-047.3333
DSC1001CC1-047.3333
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CC1-047.3333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CC1-047.3333 OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 88050 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001CC1-047.3333 OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 139690 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001CC1-047.3333 OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD 62065 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
NPPN114EFCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NPPN114EFCN-RC IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN114EFCN-RC NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN114EFCN-RC Sullins Connector Solutions 147890 2016+ CONN HEADER .079 44POS Unitronix Electronics Limited
430111-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-12-0 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1756740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756740000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756740000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 26POS AU OR EKT Electronics Co., Ltd
1756740000 Weidmuller 147200 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1702780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1702780000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 2POS 7.62MM TPC Global Service Co.Ltd.
1702780000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited