Location : Home > D > DSC1001CC1-025.0000
DSC1001CC1-025.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CC1-025.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CC1-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57649 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CC1-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 62375 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1874109 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1874109 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874109 Phoenix Contact 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1874109 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1954401 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole