Location : Home > D > DSC1001CC1-024.0000
DSC1001CC1-024.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CC1-024.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CC1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 61915 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CC1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139540 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CC1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57189 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CC1-024.0000 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88870 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0022172142 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Bottom Entry Gold
1706470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1706470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1706470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 12POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1706470000 Weidmuller 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
44-3551-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-3551-18 Aries Electronics 147070 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-3551-18 Aries Electronics 288150 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com