Location : Home > D > DSC1001BL1-048.0000T
DSC1001BL1-048.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001BL1-048.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001BL1-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57679 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001BL1-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 62405 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001BL1-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 89210 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single
0395133508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)