Location : Home > D > DSC1001BI2-080.0000T
DSC1001BI2-080.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001BI2-080.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001BI2-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 62005 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001BI2-080.0000T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 57279 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546208-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546208-5 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546208-5 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546208-5 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com