Location : Home > D > DSC1001BE2-033.3330
DSC1001BE2-033.3330
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001BE2-033.3330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001BE2-033.3330 OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 57449 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001BE2-033.3330 OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 42025 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001BE2-033.3330 OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 97370 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323-83-137-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-83-137-41-001101 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-83-137-41-001101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-83-137-41-001101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com