Location : Home > D > DSC1001AI5-048.0000T
DSC1001AI5-048.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI5-048.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI5-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 87390 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001AI5-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57169 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI5-048.0000T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 61895 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8510-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8510-310C Aries Electronics 157110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8510-310C Aries Electronics 278190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-034-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-034-30-002101 Preci-Dip 147330 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-034-30-002101 Preci-Dip 288710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com