Location : Home > D > DSC1001AI5-025.0000T
DSC1001AI5-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI5-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI5-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 62495 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001AI5-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57769 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-033-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-033-30-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-033-30-001101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-033-30-001101 Preci-Dip 288190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-81250-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-81250-610C Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-81250-610C Aries Electronics 292350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873814874 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
205-08-1501 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1013290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013290000 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1013290000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1013290000 Weidmuller 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1720550 Phoenix Contact 157210 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1720550 Phoenix Contact 297870 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90131-0135 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
90131-0135 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90131-0135 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0022568068 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)