Location : Home > D > DSC1001AI5-016.0000T
DSC1001AI5-016.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI5-016.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI5-016.0000T OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 62455 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001AI5-016.0000T OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 88510 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001AI5-016.0000T OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 57729 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI5-016.0000T OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD 88510 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KT4-WH-A Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
KT4-WH-A Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 30A 600V 4POS WHT EKT Electronics Co., Ltd
KT4-WH-A Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 30A 600V 4POS WHT SIMEN Electronics Co.,Ltd
KT4-WH-A IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KT4-WH-A NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950458-5002-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
411-87-268-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-87-268-41-001101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-87-268-41-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-87-268-41-001101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-028-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-028-40-001101 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-028-40-001101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-028-40-001101 Preci-Dip 288050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1626140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 18POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626140000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1626140000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-117-02-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1501310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1501310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 20POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1501310000 Weidmuller 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1501310000 Weidmuller 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1828906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1828906 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1828906 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1851135 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851135 Phoenix Contact 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1851135 Phoenix Contact 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-012-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-012-65-001101 Preci-Dip 157810 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-012-65-001101 Preci-Dip 297610 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5438333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5438333 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5438333 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-80-011-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Tin
850-80-011-40-001101 Preci-Dip 157780 2016+ CONN HDR 11POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-80-011-40-001101 Preci-Dip 288990 2016+ CONN HDR 11POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com