Location : Home > D > DSC1001AI2-120.0000T
DSC1001AI2-120.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI2-120.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI2-120.0000T OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD 61835 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001AI2-120.0000T OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD 89170 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001AI2-120.0000T OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD 57109 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI2-120.0000T OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD 89170 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1712750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1712750000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1712750000 Weidmuller 147530 2016+ TERM BLOCK DIN 15MM TS15 WM BG Unitronix Electronics Limited
1712750000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN 15MM TS15 WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1712750000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN 15MM TS15 WM BG TPC Global Service Co.Ltd.
325335-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325335-18-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5040510401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.059" (1.50mm)
5040510401 Molex, LLC 147590 2016+ CONN HOUSING 4POS LK Unitronix Electronics Limited
5040510401 Molex, LLC 278070 2016+ CONN HOUSING 4POS LK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
51006-0400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.079" (2.00mm)
51006-0400 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
51006-0400 STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
51006-0400 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325243-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws