Location : Home > D > DSC1001AI2-025.0007T
DSC1001AI2-025.0007T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI2-025.0007T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI2-025.0007T OSC MEMS 25.0007MHZ CMOS SMD 87950 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001AI2-025.0007T OSC MEMS 25.0007MHZ CMOS SMD 57479 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI2-025.0007T OSC MEMS 25.0007MHZ CMOS SMD 42055 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796645-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796645-6 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796645-6 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
322-87-150-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-150-41-001101 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-150-41-001101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-150-41-001101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com