Location : Home > D > DSC1001AI2-016.3840
DSC1001AI2-016.3840
929852-01-35-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
831-83-031-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-031-10-001101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-031-10-001101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com