Location : Home > D > DSC1001AI1-055.3330T
DSC1001AI1-055.3330T
20-7385-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7385-10 Aries Electronics 157010 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7385-10 Aries Electronics 278390 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7385-10 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM-112-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
66953-016LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-016LF Amphenol FCI 288890 2016+ CONN RCPT 32POS .100 DL STR PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66953-016LF Electronics 27391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
66953-016LF Electronics 27391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0719731232 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
100-020-001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
100-020-001 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
100-020-001 3M 289190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-020-001 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 20POS W/SEAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
100-020-001 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1814642-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
1-1814642-3 TE Connectivity AMP Connectors 288930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1814642-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1814642-3 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP IC SKT 18 OF SN/AU 0.75 EKT Electronics Co., Ltd
803-87-020-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-020-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
803-87-020-30-001101 Precidip 1172 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
803-87-020-30-001101 Precidip 1172 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
5451543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451543 Phoenix Contact 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451543 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172162-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172162-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
172162-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
172162-1 STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1974350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole