Location : Home > D > DSC1001AC1-024.0000
DSC1001AC1-024.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AC1-024.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AC1-024.0000 OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD 98250 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001AC1-024.0000 OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD 57809 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AC1-024.0000 OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD 42385 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386317404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate