Location : Home > D > DS33M33DK
DS33M33DK
Share on FacebookShare on Facebook
DS33M33DK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS33M33DK originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DS33M33DK 2013+ 10000 MAXIM 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DS33M33DK standard package with RoHS 43190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DS33M33DK N/A 6170 MAXIM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
REC7.5-2405SRW/H1/A/M Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 7.5W 18-36VIN 05VOUT
V375A48M600BL2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 600W
PT6501G Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REV 5V TO 3.3V/8A SIP INT SW HOR
PT6501G Semiconductor 19625 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3362H-1-100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3362H-1-100 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
VE-21J-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
VE-21J-MV IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21J-MV NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21J-MV IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21J-MV NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24H-MV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W
VE-24H-MV-F4 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24H-MV-F4 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25T-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-25T-MY-S IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25T-MY-S NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNY-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W
VI-BNY-IV NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNY-IV IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNY-IV NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7N-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-J7N-IX NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7N-IX IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J7N-IX NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNJ-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
VE-BNJ-CV-F1 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNJ-CV-F1 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNF-CU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W