Location : Home > D > DS1110LE-100+
DS1110LE-100+
Share on FacebookShare on Facebook
DS1110LE-100+ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1110LE-100+ s/n 7500 Maxim 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0163CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 81MHz, 135MHz, 270MHz, 108MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0163CDI IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70151-1015 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
84874200 Industrial Controls, Meters Monitor - Current/Voltage - Relay Output HPC PUMP MOTOR MONITOR
84874200 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
86067-26 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
86067-26 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301060118 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 5 SCKT STRGLT - 50 12/3WTH377GU
8N3SV75FC-0178CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 800MHz 6-CLCC
CD4541BEE4 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Programmable Timer IC 100kHz 14-DIP (0.300", 7.62mm)
CD4541BEE4 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LC4064B-10T44I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4064B-10T44I N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
66207-026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
66207-026 Amphenol FCI 157010 2016+ QUICKIExHEADER Unitronix Electronics Limited
66207-026 Amphenol FCI 288850 2016+ QUICKIExHEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66207-026 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66207-026 FCI 8000 2012+ QUICKIExHEADER SIMEN Electronics Co.,Ltd
HTSW-107-22-L-D-RA-012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
HTSW-107-22-L-D-RA-012 Samtec Inc. 157150 2016+ CONN HEADER 14POS .1 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
158214-022015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG
158214-022015 3M 156970 2016+ 2MM RIBBON CABLE SOCKET 14 POS Unitronix Electronics Limited
158214-022015 3M 277910 2016+ 2MM RIBBON CABLE SOCKET 14 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-102398-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 16 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 22-26 AWG
5-102398-6 TE Connectivity AMP Connectors 157420 2016+ CONN RECEPT 16POS .100 IDC GOLD Unitronix Electronics Limited
5-102398-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
852-10-060-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-060-30-001101 Preci-Dip 147650 2016+ CONN HDR 60POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-060-30-001101 Preci-Dip 288970 2016+ CONN HDR 60POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTC21SAFN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PTC21SAFN IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTC21SAFN Sullins Connector Solutions 147790 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 21POS Unitronix Electronics Limited
PTC21SAFN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-102161-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-102161-2 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD Unitronix Electronics Limited