Location : Home > D > DS1100LU-50+T&R
DS1100LU-50+T&R
Share on FacebookShare on Facebook
DS1100LU-50+T&R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1100LU-50+T&R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-0076CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 200MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0076CDI IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3Z4S-LE SV-EXR Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories EXTENTION TUBE SET
K34-T2 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Option Card, Output Solid State (5)
K34-T2 679856 13+ fenkey electronics co.,ltd
K34-T2 679856 13+ fenyang electronics co.,ltd
K34-T2 679856 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
K34-T2 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPC9600AER2 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MPC9600AER2 878596 13+ fenkey electronics co.,ltd
MPC9600AER2 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
IDT49FCT805SOI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
IDT49FCT805SOI8 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT49FCT805SOI8 IDT 57579 15+ IC CLK BUFFER 1:5 80MHZ 20-SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IDT49FCT805SOI8 IDT 26491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
8N3DV85AC-0065CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz, 212.5MHz 6-CLCC
A3P400-PQ208 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A3P400-PQ208 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M4A3-96/48-55VC LATTICE 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M4A3-96/48-55VC LATTICE 64335 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
AD8476ACPZ-WP AD 4750 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
AD8476ACPZ-WP AD 79190 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
THS3217IRGVT TI 5884 16-VQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
M80-5511822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M80-5511822 Harwin Inc. 157020 2016+ 9+9 WAY M HORZ 4.5MM TAIL WOJS Unitronix Electronics Limited
M80-5511822 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-5511822 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-10-116-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-116-10-009101 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-116-10-009101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-10-116-10-009101 Preci-Dip 277390 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
009286006021906 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Junction Box Connector Poke-In Tin 18-26 AWG
3-640622-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26 AWG
3-640622-3 TE Connectivity AMP Connectors 157320 2016+ CONN RECEPT 3POS 26AWG MTA100 Unitronix Electronics Limited