Location : Home > D > DS1100LU-45+T&R
DS1100LU-45+T&R
Share on FacebookShare on Facebook
DS1100LU-45+T&R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1100LU-45+T&R 16+ 382 Maxim Integrated Products 16+ DELAY LINE 3V 5TAP 45NS 8-USOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-0143CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 81MHz, 135MHz, 270MHz, 108MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-0143CDI8 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0143CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 81MHz, 135MHz, 270MHz, 108MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0143CDI8 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0143CDI8 IDT 88500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
60557-0150 Industrial Controls, Meters Accessories UM MAT 15 METER EXTENSION CABLE
60557-0150 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1429 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
SI5351A-B-GM Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK GENERATOR 200MHZ 20QFN
EP4SE360F35C2N Altera 8000 16+ 1152-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A42MX09-3PQ100 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M4A3-384/192-12SAC N/A 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M4A3-384/192-12SAC N/A 64335 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB90548GPFR-G-176-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
72V3650L15PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 2048X36 15NS 128-TQFP
72V3650L15PF8 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CTS100LVEL58TG CTS-FREQUE 109 8-MSOP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
24C02C/P Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8DIP
24C02C/P Distributor 171850 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
24C02C/P MICROCHI 48500 2012+ DIP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
24C02C/P Microchip 56959 15+ IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8DIP Unitronix Electronics Limited
24C02C/P IC 38331 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
S-8261ACJMD-G4JT2G IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-8261ACJMD-G4JT2G NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026481176 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
0903273304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Palladium-Nickel 26-28 AWG
0903273304 Molex 10000 connector AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
349-10-149-00-560000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 49 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
349-10-149-00-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147040 2016+ CONN HEADER 49POS SMD SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
349-10-149-00-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287290 2016+ CONN HEADER 49POS SMD SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
280618-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
280618-3 TE Connectivity AMP Connectors 277890 2016+ CONN HEADER 8POS R/A GOLD .156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com