Location : Home > D > DS1077LU-50+
DS1077LU-50+
Share on FacebookShare on Facebook
DS1077LU-50+ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1077LU-50+ IC ECONOSCILLATOR 50MHZ 8USOP 5000 National Semiconductor 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85KC-0034CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 167.3316MHz 6-CLCC
8N4DV85KC-0034CDI IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85KC-0113CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz, 175MHz 6-CLCC
D0400.0010 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems JUNCTION WO. INDICATION
D0400.0010 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D0400.0010 NEW 73750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CY29940AI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 200MHz 32-LQFP
CY29940AI CYPRESS 25481 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CY29940AI CYPRESS 25481 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CY29940AI CYPRESS 10967 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
43788-4860 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment QK DISC UNIV MAT TRIM KIT 48"X60
43788-4860 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85FC-0006CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz, 625MHz 6-CLCC
8N3DV85FC-0073CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 312.5MHz, 156.25MHz 6-CLCC
GAL16V8D-15LJI 96350 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GAL16V8D-15LJI Lattice 30,000 2102+ SPLD - Simple Programmable Logic Devices 16 INPUT 8 OUTPUT 5V LOW POWE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GAL16V8D-15LJI N/A 87640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
BGO807CE/FC0,112 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BGO807CE/FC0,112 NXP 39924 NEW RoHS MODULE OPT RECEIVER AMP SOT115 FindCores Electronics Inc.
BGO807CE/FC0,112 NXP 57579 15+ MODULE OPT RECEIVER AMP SOT115 Unitronix Electronics Limited
BGO807CE/FC0,112 NXP 68711 2014+ MODULE OPT RECEIVER AMP SOT115 ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
709159L9PF8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 72KBIT 9NS 100TQFP
709159L9PF8 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10112690-G03-17ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold or Gold, GXT?
10112690-G03-17ULF Amphenol FCI 157290 2016+ MINITEK HDR Unitronix Electronics Limited
10112690-G03-17ULF Amphenol FCI 287870 2016+ MINITEK HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10112690-G03-17ULF IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-013-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-013-66-001101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-013-66-001101 Preci-Dip 157430 2016+ CONN HDR 13POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-013-66-001101 Preci-Dip 288950 2016+ CONN HDR 13POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-60-002-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3010-60-002-11-99 CNC Tech 147710 2016+ CONN HEADER 0.100 60 POS Unitronix Electronics Limited
3010-60-002-11-99 CNC Tech 278870 2016+ CONN HEADER 0.100 60 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com