Location : Home > D > DS1007S-14
DS1007S-14
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DS1007S-14 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DS1007S-14 DALLAS SOP16 2480 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DS1007S-14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1007S-14 SOP16 87440 DALLAS 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DS1007S-14 66 DALLAS 13-14+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DS1007S-14 s/n 7500 Maxim 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DS1007S-14 Originalnew 20000 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DS1007S-14 E-mailtome 18000 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZFX-C20-CD IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT49FCT3805BQ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
IDT49FCT3805BQ IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT49FCT3805BQ IDT 57219 15+ IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20-QSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IDT49FCT3805BQ IDT 68351 2014+ IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20-QSOP ANRIC Int£§l Electronics Limited
IDT49FCT3805BQ IDT 88490 1525+ IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20-QSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AIGT084 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Connector Kit GT32 Series
8N3SV75KC-0039CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz 6-CLCC
1415937 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS
MAX165BEPN MAXIM 96500 2016 PDIP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX165BEPN Maxim Integrated Products 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX165BEPN ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LC4256C-10FTN256BI LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
R5F564MJDDBG#21 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RXv2 RX600 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 3MB (3M x 8) FLASH 176-LFBGA (13x13)
PIC12F1822T-I/RF Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)
TSZ124IQ4T IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSZ124IQ4T NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSZ124IQ4T STM 5959 14-SO E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
3-647108-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3-647108-9 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-647108-9 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647108-9 TE Connectivity AMP Connectors 147780 2016+ CONN HEADER 9POS VERT GOLD .100 Unitronix Electronics Limited
3-647108-9 TE Connectivity AMP Connectors 278070 2016+ CONN HEADER 9POS VERT GOLD .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-120-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-120-00-006101 Preci-Dip 147610 2016+ CONN HDR 20POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-120-00-006101 Preci-Dip 279070 2016+ CONN HDR 20POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com