Location : Home > D > DS1005S-75
DS1005S-75
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DS1005S-75 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DS1005S-75 DALLAS 1671 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DS1005S-75 DALLAS SOP16 1671 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DS1005S-75/TR MAXIM SOP-16 4120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DS1005S-75 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1005S-75 SOP 10400 DALLAS 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DS1005S-75 SOP16 1000 DALLAS 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DS1005S-75 SOP 18000 DALLAS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DS1005S-75 SOP-16 45000 DALLAS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DS1005S-75 SOP 87440 DALLAS 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DS1005S-75 174 DALLAS 96+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
DS1005S-75 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70220-1007 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-1854-A
70220-1007 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76BC-0171CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0171CDI IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76BC-0171CDI IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85EC-0029CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 155.52MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0037CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 500MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0037CDI8 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY89533LHZ TR IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70098-1282 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
F28M35M52C1RFPS Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers C28x/ARM? Cortex?-M3 C2000? C28x + ARM? Cortex? M3 Concerto? Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 75MHz/75MHz 512KB/512KB FLASH 144-HTQFP (20x20)
TC7SZ05FE,LM IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC7SZ05FE,LM NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021111-00078T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021111-00078T4LF Amphenol FCI 157830 2016+ HD VT TH Unitronix Electronics Limited
20021111-00078T4LF Amphenol FCI 287690 2016+ HD VT TH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021111-00078T4LF IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-070-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-070-10-001101 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-070-10-001101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN HDR 70POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-070-10-001101 Preci-Dip 288170 2016+ CONN HDR 70POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-021-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-021-40-001101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-021-40-001101 Preci-Dip 290900 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0713492069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold